Profesjonalnie i z pasją - lek. med. Marta Matych

Dermatologia

Dermatologia to dziedzina medycyny, która zajmuje się szeroko pojętą skórą, w tym również włosami i paznokciami – ich badaniem, opisem struktury oraz funkcji. W naszym gabinecie świadczymy profesjonalną pomoc w zakresie szeroko pojętych dolegliwościach natury dermatologicznej w Turku. Rozumiemy różnorodność problemów naszych pacjentów, dlatego właśnie zajmujemy się zarówno dermatologią leczniczą, jak i dermatologią estetyczną.

Dermatologia lecznicza

Dermatologia lecznicza zajmuje się diagnozowaniem i kolejno leczeniem chorób skórnych. Wykorzystuje się w niej tradycyjne metody leczenia chorób skórnych, takie jak leki czy maści, a także innowacyjne rozwiązania – na przykład urządzenia laserowe.

Jeśli są Państwo zainteresowani leczeniem dermatologicznym, zachęcamy do kontaktu ze specjalistą dermatologiem w Turku.

Dermatologia estetyczna

Dermatologia estetyczna wykorzystuje leki dermatologiczne oraz zabiegi (w tym zabiegi wykonywane przy użyciu urządzeń laserowych) w celu poprawy wyglądu skóry i spowolnienia procesów starzenia. Jest to coraz popularniejsza dziedzina medycyny, która swoimi efektami znacząco przewyższa działania salonów kosmetycznych czy gabinetów kosmetologicznych.

Jeśli są Państwo zainteresowani zabiegami dermatologii estetycznej, zachęcamy do kontaktu z profesjonalistą – lekarzem dermatologiem w Turku.

 W naszej ofercie znajdują się między innymi:

  • prywatne konsultacje dermatologiczne w Turku;
  • diagnoza i leczenie schorzeń skóry (tu: afty, łuszczyca, trądzik pospolity, trądzik różowaty, przebarwienia, zmarszczki, brodawki, blizny, znamiona: naskórkowe, melanocytowe, naczyniowe, łojowe i potowe (na przykład: włókniaki, kurzajki, kaszaki) i inne);
  • diagnoza i leczenie schorzeń skóry głowy (tu: problemy z włosami takie jak: osłabienie włosów, wypadanie włosów, łamliwość włosów, łysienie, łojotok, łupież i inne);
  • diagnoza i leczenie schorzeń skóry dłoni (tu: problemy z paznokciami takie jak: łamliwość paznokci, rozdwajanie paznokci, łuszczyca paznokci, urazy paznokci, grzybica, zanokcica, brodawki okołopaznokciowe, brodawki podpaznokciowe i inne);
  • dziecięca dermatologia w Turku (tu: pediatria dermatologiczna).

Oferujemy w pełni profesjonalną pomoc, indywidualne podeście do każdego pacjenta i w pełni satysfakcjonujące, bezpieczne rozwiązania. Przedstawiamy różne możliwości zwalczenia problemów naszych pacjentów, opowiadamy o zaletach i wadach każdej z nich, doradzamy, a jednocześnie pozostawiamy możliwość wyboru tym, którzy nam zaufali.

Jeśli więc poszukują Państwo specjalisty dermatologa w Turku, zachęcamy do kontaktu.

Dermatolog Turek
Scroll to top